środa, 27 sierpnia 2014

Od nowa!

Hej!
Jak pewnie nie którzy z was zauważyli nie dawno zawiesiłam bloga, a to nie dawno tzn. na początku wakacji. Powodem tego było to że nie miałam czasu na pisanie i nie miałam na to ochoty. Teraz strasznie stęskniłam się za blogu i postanowiłam zacząć wszystko od nowa, zmiana nazwy, wyglądu, a przede wszystkim styl pisania. Wcale nie było mi łatwo usunąć wszystkie posty, ale przedtem było coś co mnie denerwowało w tym blogu, to coś to właśnie moje stare posty.
Teraz ten blog będzie przedewszystkim o mojej największej pasji którą jest fotografia. Oczywiśćie nie zabraknie takich postów typowo lifestylowych :)


Przez ten miesiąć nie pisania na blogu wiele się zdarzyło. Pod koniec lipca byłam na tydzień u kuzynki, potem chodziłam na basen, rzekę, spędziłam dużo czasu z przyjaciółmi i mogę powiedzieć że te wakacje były udane. Jedyne co w tych wakacjach było złego to pogoda, prawie cały czas padał deszcz.. No a teraz muszę korzystać z ostatnich dni.. chociaż ja nie mogę uwierzyć że zo został tylko tydzień wakacji. W roku szkolnym będe miała pewnie mniej czasu na pisanie postów, ale postaram się aby pojawiały się raz, lub 2 razy w tygodniu.6 komentarzy:

 1. czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia ;)
  Obserwuje i liczę na rewanż
  www.greenpinkandcafe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia :)

  http://karolina-kina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudowne zdjęcia<3
  blog-paulla.blogspot.com --- inne bloggerki też zapraszam przy okazji
  Obserwuję i liczę na uczciwy rewanżyk ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia,wspaniałej jakości ! :)
  Obserwuję bo bardzo spodobał mi się twój blog !
  izz-izzy.blogspot.com
  Mam nadzieję że mój tobie również się spodoba i go zaobserwujesz :)

  OdpowiedzUsuń