wtorek, 22 września 2015

Blog dla współprac?

Hej kochani! Jak mijają wam szkolne dni? U mnie totalna masakra, bardzo dużo nauki i już nie ogarniam wszystkiego. Przez całe 5 dni czekam z niecierpliwością na weekend, a w weekend? Również tyle nauki, pewnie gdyby nie to że prowadzę bloga z trzema osobami, byłby tylko jeden post w tygodniu albo ani jednego, nawet teraz trudno było mi znaleźć chwile aby napisać.
Znowu przychodzę do was z postem tematyczny,  ostatnio tylko takie posty piszę, ale myślę że jest to ciekawsze, niż pisanie wciąż o sobie.
Już kilka razy spotkałam się z osobami, które blogują tylko aby dostać darmowe ubrania, jest to bardzo przykre. Jak rozpoznać takie blogi? Moim zdaniem jeśli ktoś dosłownie w każdym poście prosi o kliknięcia, nie prowadzi bloga z pasji. Ja również kiedyś prosiłam o kliknięcia, ale jest to zupełnie co innego, bo w ciągu tych dwóch lat prowadzenia bloga poprosiłam o to tylko dwa razy. Ostatnio zerwałam jedną współpracę bo wystarczy mi tylko dresslink i cndirect, zauważyłam że gdy nawiązałam współpracę, na blogu  pojawiają się lepsze stylizacje więc jest to wielki plus, no i tak większość ubrań które dostaje daje komuś w prezencie. Jest to też wielka odpowiedzialność gdyż mam tylko tydzień na zrobienie zdjęć w tych rzeczach.  Mimo wszystko gdybym nie współpracowała z żadną firmą i tak dalej prowadziłabym bloga. Szkoda że dla wielu osób, liczą się tylko ubrania, niestety przez takie blogi prawdziwe blogerki z pasją mają małe szanse na zaistnienie.

                                                                    bluzka - klik
                                                                     bluzka - klik


5 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia,super ubrania ♥
  Zgadzam się z tym co piszesz ! Czasami od razu widać,że komuś zależy tylko na ubraniach !
  yolooliwkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja zaczęłam blogowanie (po raz kolejny) na końcu sierpnia i ogólnie rzecz biorąc nie wyobrażam sobie mieć jakichkolwiek współprac, a co dopiero prowadzić bloga tylko dla nich XD

  http://silverpositive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na razie współpracuję z jedną firmą i jeśli przytrafiłaby się okazja to planuję przyjąć jeszcze jedną propozycję i tyle mi wystarczy, nie chcę robić z bloga śmietniska, cały czas prosić o kliknięcia.
  Blog prowadzę,ponieważ to moja pasja. Świetnie napisane!


  http://weliveaswedreamaloneq.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Prowadzę bloga już ponad pół roku i póki co nie godziłam się na żadne oferty współpracy. Myślę, że to za wcześnie..

  toofussy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne zdjęcia <3
  http://rubik514.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń