wtorek, 23 sierpnia 2016

Powracam na bloga.!!!

Hejo.! :*

Przepraszam bardzo, że mnie długo nie było. Dzisiaj chce poświęcić ten post na moje wytłumaczenia dlaczego tak długo się nie odzywałam, a moje poprzednie posty nie były jakieś fajne, można napisać, że pisane na szybko. Więc zapraszam niżej.! :D ^.~
Więc może zacznę od tego dlaczego nie pisałam tyle czasu postów i czemu zaniedbałam bloga. Głównym powodem nie pisania postów było to, że w lipcu chodziłam do pracy i jak już wracałam do domu byłam zmęczona i nie miałam siły na nic, najchętniej bym wtedy spała albo leżała. :)


Kolejnym powodem są wyjazdy, zwykle jeździłam z bratem, niby na jeden dzień no, ale jednak nie miałam wtedy jak pisać. Byłam również u mojej kuzynki i nie miałam tam laptopa, a na telefonie nie wiem czemu nie mogłam przesłać zdj., a jak już je przesłałam to nie mogłam ich dodać. :)


No i są jeszcze dwa powody. Jednym z nich było to, że do mojej miejscowości przyjechała pewna osoba, z którą rzadko się widuję i starałam się spędzać z nią jak najwięcej czasu i wtedy nie było mnie często w domu. :) 


Ostatnim powodem dlaczego nie pisałam to brak zdj. Mogłabym pisać i nie dodawać zdj., ale moim zdaniem wtedy posty są nudne i brakuje im czegoś. :)


Więc dlatego tyle czasu mnie tutaj nie było i na prawdę bardzo za to przepraszam. Postaram się teraz, aby moje posty pojawiały się co tydzień we wtorki i żeby nie były nudne. Mam nadzieję, że również będę miała zdj. i że już to nie będzie wymówka dlaczego nie pojawił się post. :D ^.~


Bardzo zapraszam do obserwowania bloga i komentowania. Mam nadzieję, że nie zanudziłam was i że zdj. się podobały. ^.~


Życzę miłego dnia i wieczoru, albo wieczoru i dnia.! Do zobaczenia za tydzień.! ^.~


A jak wy spędzacie wakacje.? Gdzie byliście lub jesteście na wakacjach.? :)


4 komentarze:

 1. Ogrodniczki to ty masz cudowne :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każda obserwację :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że wracasz! Ja byłam na obozie na mazurach i bardzo żałuję, że wszystko już się skończyło.
  Zuzia For Style - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami taka niespodziewana przerwa dobrze robi :P Ogrodniczki to masz cudowne ! *-*
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, Paputeq 

   
    


      

  OdpowiedzUsuń