czwartek, 5 stycznia 2017

Podsumowanie roku 2016!

Na samym początku znów przepraszam że dawno nie pisałam, były święta, wydawałoby się że mnóstwo wolnego czasu. Niestety dwa tygodnie przed świętami miałam wyrywanego zęba i byłam cała spuchnięta przez tydzień, a w następnym całkowicie się rozchorowałam. Potem Święta, przygotowania, sprzątanie i niestety też brak czasu. Również dlatego że chciałam jak najwięcej czasu spędzić z rodziną, a szczególnie z bratem którego widzę tylko kilka razy do roku, więc bloga odstawiłam, aż do teraz.Dokładnie pamiętam jak rok temu pisałam posumowanie roku 2015, aż trudno uwierzyć że ten rok tak szybko minął. Taaak, już oficjalnie mamy 2017! Czuję że ten rok będzie lepszy od poprzednich, szczególnie dlatego że w czerwcu kończę gimnazjum i we wrześniu idę do nowej szkoły.
Poprzedni rok wspominam średnio, może nie był to do końca najgorszy, ale mam z niego więcej złych wspomnień niż dobrych. O tych złych, wolę nie pisać, ale najlepszym wspomnieniem są Światowe Dni Młodzieży, niesamowite przeżycie i chyba najlepsze w moim życiu. Najlepsze dwa tygodnie tego roku. Było też wiele wyjazdów, spotkań, nowo poznanych ludzi. Wycieczka do Krakowa, do Oświęcimia. Dwa Synaje na których byłam, a w jednym uczestniczyłam jako wolontariusz. A jak już jesteśmy przy wolontariacie to wolontariat w dpsi-e, dużo przepracowanych tam godzin w tym roku, bo właśnie nie dawno minął rok od zapisanie się tam. Sesje zdjęciowa, w której uczestniczyłam we wakacje. Wiele przeczytanych książek, dużo zrobionych zdjęć. Był to rok w którym zajęłam się swoimi zainteresowaniami, a także znalazłam nowe- pisanie, nie tylko na blogu, ale tak ogólnie, np. opowiadań, rzeczy które nie udostępniam nigdzie. Mimo to cieszę się że zaczął się nowy rok, można wtedy wiele zmienić w swoim życiu.
W tym roku mam kilka postanowień. Między innymi bardziej dbać o siebie, przyłożyć się jeszcze bardziej do nauki (rok temu też miałam to postanowienie odnośnie uczenia się i udało mi się je spełnić), trochę zmienić swój charakter i nie przejmować się aż tak bardzo niektórymi rzeczami.

10 komentarzy:

 1. Światowe Dni Młodzieży zdecydowanie niesamowite przeżycie :*
  Zuzanna Kraczka Blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. O kurcze fajnie ja sie bałam jechac na te dni młodzieży :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/01/bielizna-od-banggoodcom-taknie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie życzę Ci abyś w tym roku miała więcej pozytywnych wspomnień! Wszystkiego dobrego :) Fajne podsumowanie.
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zdjęcia! Ja w tym roku również postaram się nie przejmować opinią innych! :)
  https://lone-gunmens.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia:D
  Naprawdę, super wspomnienia i przeżycia:D
  Życzę Ci aby ten Rok był lepszy od poprzednich ;)

  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)
  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Super podsumowanie, widze ze mialam super rok pelen znajomych i radosci! Fajny pomysl ze zdjeciami. Wszystkiego dobrego w niwym roku, buziaki

  http://caiawichowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie podsumowania roku :)) Świetne zdjęcia ;*

  Mój blog, zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 8. super zdjęcia :) Pozdrawiam i zostaję tu na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajne podsumowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne podsumowanie:) Ten rok na pewno będzie jeszcze lepszy!
  http://uglyographyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń