poniedziałek, 12 października 2015

Co jest sensem mojego życia?

                                       
Wiele osób zadaje sobie pytanie jaki jest sens ich życia, w tym również ja, nad tym pytaniem rozmyślam dość często. Dla innych sensem życia może być stanowisko pracy, a dla innych zainteresowania na przykład blogowanie.W moim życiu grafik się nie zmienia codziennie mam jeden cel-spełnić swoje marzenia. Każdy z nas chce tylko jednego szczęścia staram się jak najczęściej wylewać łzy.

Zrozumiałam to że nie jestem sama, mam wokół siebie dużo osób które mnie kochają i dbają o to żebym była szczęśliwa. Myślę że każdy z nas ma całkiem inny sens życia, a jest on ważny bo życie mamy tylko jedno. Na pewno zmienię swoje nastawienie za kilkanaście lat, gdy będę miała swoją rodzinę i całkiem inne życie. Rodzina jest aktualnie sensem mojego życia. Nawet mogę powiedzieć, że najważniejsza. To rodzice dali mi życie,wychowali mnie i o mnie dbają.Z rodzeństwem staram spędzać jak najwięcej czasu..Mam nadzieję, że was nie zanudziłam. :) Jaki jest wasz sens ? :)
                                                                              ~~Sylwia 

5 komentarzy:

 1. Moim pytaniem jest czy wgl jest jakiś sens życia? Wszystko stracisz w chwili śmierci, ale zależy kto w co wierzy w sumie. Ja nie mam żadnego, bo się tego nie doszukuję po prostu a i tak da się żyć.

  http://oczyoutsidera.blogspot.se/ klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe zdjęcia :3
  http://sapphireblog1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz bardzo dobrze przemyślane posty ;)

  http://rubik514.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem bardziej typem samotnika i to tak z natury, więc dość ciężko jest mi znaleźć sens. ;)
  Mogłabyś poklikać u mnie w najnowszym poście w linki pod ciuchami? ♥ BLOG

  OdpowiedzUsuń