środa, 14 października 2015

Zmiany!

Zmiany? Wciąż zauważam ile zmieniło się w moim życiu w ciągu chociażby roku. Jeszcze kilka miesięcy temu byłam inną osobą, miałam inny gust inne podejście do życia. Teraz mimo tego że nie zawsze jest dobrze, staram się być silna, jak na razie nie wychodzi mi to zbytnio, no ale cóż, zobaczymy, może z czasem będzie lepiej. Nawet patrząc na moje zdjęcia i tekst w postach przed wakacjami a teraz, wielka różnica. Zaczęłam pisać posty tematyczne, na początku stwierdziłam że nie umiem pisać takich postów, ale jednak nie poddałam się, takie posty wychodzą mi coraz lepiej, jestem z siebie dumna!

Kiedyś pisanie postu zajmowało mi kilka minut, a teraz dwie lub nawet trzy godziny + dwie godziny przerabiania zdjęć. Od prawie dwóch lat blog jest moją pasją, jednak teraz coraz bardziej kocham to robić, widzę że blog jest częścią mnie, nie wyobrażam sobie życia bez bloga. Nie dawno dzięki blogu zaczęłam interesować się modelingiem, uwielbiam pozować do zdjęć, na prawdę świetnie czuję się w roli ''modelki'', a na zdjęcia uwielbiam chodzić, chyba jest to moja kolejna pasja. Moim największym marzeniem było zawsze zostanie fotografem, a teraz również bardzo chciałabym zostać fotomodelką i zamierzam dążyć do tego aby te marzenia się spełniły.
Co do zmian.. jak wiecie (lub nie) od miesiąca do naszego bloga dołączyła Agnieszka, przez co nazwa została zmieniona, teraz czas na adres, niestety gdy zmienię adres na '' treamicii.blogspot.com '' z adresu który mam teraz nie będzie można wejść, dlatego przez 2 tygodnie będziemy przypominać o zmianie, a 1 listopada zostanie już ona zmieniona. Miałam ostatnio problem z designem, ale na szczęście pomogła mi w nim Natalia i teraz obecny wygląd bardzo mi się podoba, a wam?4 komentarze:

 1. śliczne zdjęcia :)
  Obserwuje i zapraszam true-less.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne zdjęcia, widać dużą różnice między twoimi postami, ale na lepsze

  http://dorota-kotlarz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog :)

  Obserwuje i liczę na to, że tobie również spodoba się mój blog i zrobisz to samo :)

  maarzycieelka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny blog
  Pozdrawiam ;)
  zapraszam do siebie, i zachęcam do komentowania, obserwowania
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń