niedziela, 27 listopada 2016

Czuje święta !

Hej wszystkim jak tam u was ? Wy też czujecie święta ? Bo ja małymi kroczkami,a najlepsze jest to,że je uwielbiam.Przez reklamy i inne ozdoby świąteczne robi się przyjemnie w serduszku,że to tuż,tuż.Święta są tak wspaniałe,że to jest nie do opisania mam namyśli między innymi to,że święta to także czas w którym rodzina się spotyka,zapomina o pracy i innych obowiązkach.Wspomnę także o wigilii jedzeniu i nie tylko mam namyśli życzenia jakie sobie wzajemnie z rodziną składa każdy z nas i z małym procętem się spełniły mam nadzieję,że także i wam . Święta 2015 wspominam bardzo dobrze, jak zwykle u babci oraz zaraz przed wigilią zawsze wyjeżdżam pomagać przy przygotowaniem dań wigilijnych,sprzątania i innych rzeczy .W te święta odliczam do przyjazdu kuzynek i tak musiałam o tym napisać jeszcze nigdy tak nie odliczałam po prostu się stęskniłam i mam zamiar cieplutko i miło spędzić czas czego życzę i wam .


3 komentarze:

 1. Fajnie wygladasz szkoda, że nie sa wyrażne zdjecia :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. guarantees which you do no longer fall sick. Your anti-ageing-dietary supplements are now also useful in making sure sturdy resistance tiers, thereby slowing down the method of getting older.
  http://www.healthsupreviews.com/neurocyclin/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy blog zostanę na dłużej życzę dalszej rozwijania pasji pozdrawiam i zapraszam http://brylancikxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń