wtorek, 12 stycznia 2016

2 lata! Blogowy snapchat

Nie mogę w to uwierzyć.. to już dwa lata. Woooow jestem blogerką z 2- letnim starzem.  Dokładnie 12 stycznia 2014 został opublikowany mój pierwszy post. Dzień ten jest dla mnie bardzo ważny i wyjątkowy. Przez te dwa lata tak wiele się zmieniło, zmieniłam się ja, zmienił się mój styl pisania, myślę że w porównaniu z tym co pisałam kiedyś teraz piszę o wiele lepiej. Założyłam go w styczniu, ale wsześniejsze posty niestety usunełam i zaczełam od nowa. Sami zobaczcie jak bardzo się zmieniłam- klik, kompletnie nie wiem jak mogłam wstawiać na zdjęcia takiej jakości,  teraz też moja jakość nie jest najlepsza, ale jednak jest różnica między tamtymi zdjęciami a tymi które wstawiam teraz. Dzięki blogu odnalazłam swoję trzy pasję- fotografie, modeling i blogowanie.

Na początku pisałam notki, w których wstawiałam tylko zdjęcia którę, ja robiłam, krajobrazy, kwiaty itp. teraz już zazwyczaj wstawiam zdjęcia na których ja pozuję, ale myśle że powinnam powrócić czasem do zdjęć mojego autorstwa. Gdybym nie założyła bloga pewnie byłabym teraz zupełnie inną osobą, taką bez pasjii, bez czegoś na czym mogłoby mi tak bardzo zależeć. A przede wszystkim nie poznałabym tak wiele osób, z większąścią nie utrzymuję już kontaktu, ale było fajnie poznać osoby którę interesują się tym samym. Nazwa bloga była zmieniana wiele razy, kiedyś nawet prowadziłam tego bloga tylko z Sylwią i nazywał się '' KingaandSylwia'' potem Sylwia zrezygnowała i nazwa zostałą zmieniona na ''kingaphoto'', a w kwietniu znowu prowadziłýśmy go razem, ale nazwy nie zmieniłam, dopiero kiedy do bloga dołączyła do nas Agnieszka (czyli we wrześniu) nazwa została znów zmieniona na ''Tre amici'' - co oznacza ''Trzy przyjaciółki'' i to już 5 miesięcy odkąd prowadzimy bloga w trójkę. Mam nadzięje że ta nazwa zostanie jak najdłużej. Jeśli chodzi o mnie, to ja z blogiem wiąze  przyszłośc i chciałabym prowadzić go jak najdłużej. W ciągu 2 lat zdobyłam 170 obserwatorów, może to nie dużo, ale wolę 170 prawdziwych obserwatorów, niż 500 zdobytych z obs/obs. Dziękuję wam, za to że mnie zaobserwowaliscie, za te wszystkie komentarze, miłe słowa, bo gdyby nie wy ten blog by nie istniał.
Poniżej wstawiłam kolaż zdjęc które były opublikowane na tym blogu, z tych osatatnich dwóch lat. Jest to małe porównanie i zobaczycie na nich moją wielką przemiane.

Ostatnio założyłyśmy wspólnego snapchata, na którym dodajemy wiele filmików, vlogów itp. Zapraszam- TREAMICI
7 komentarzy:

 1. Gratuluje 3 lat i życzę jeszcze 456789 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję :)
  mój blog 10 stycznia obchodził także swoje 2 lata ;)

  zapraszam również do mnie :)
  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :)
  http://blaack-pearl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, zapraszam Cie na konkurs gdzie bardzo łatwo jest wygrać okulary (jakie chcesz)
  zapraszam na : twoimioczami.blogspot.com - klik:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wytrwałości wciągu tych dwóch lat :)
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje!
  butshefancy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń